top of page

Narodila se v neděli, 12.6.2016, takže jsou to nedělňátka a ta prý mají v životě štěstí. Zatím to vypadá, že to je pravda. Jen si spí, cucají a největší křivda je, když je silnější brácha na chvilku odstrčí od cecíku. Jůla se stará, poctivě olizuje, vlastně se od nich skoro nehne. No, myslím, že ji to brzo přejde a v zájmu vlastní sebezáchovy uteče do vedlejšího pelíšku :-D Už se těšíme, až to rozjedou...

Aisha

Aisha

Ares

Antonie

Alfréd

Alex

Alan

Akira

Asonda

Štěňátkům jsou právě čtyři týdny. Vypadají už jako opravdoví psi. Vzájemné pošťuchování nabírá obrátky. Teď to teprve bude legrace... Budoucí páníčci jsou už pěkně natěšení, ale ještě si musí měsíc počkat, tak se aspoň jezdí podívat, jak ti jejich strakatí kamarádi rostou. Rostou jako z vody, teda spíš mlíka: Julinčinýho, kozího od našich ratinkovských koz a pomalu i z granulek, protože zoubky už začínají pěkně píchat.

Je prvního srpna 2016. Štěňátkům je šest týdnů a začíná to s nimi být ta správná divočina. Jůla je učí vše, co je k životu potřeba, například jak vyndat piškotky z šuplíku, přelézt ohrádku, ukrást a zahrabat neznámo kam ten nejhezčí kousek kozlečí kůže a podobné psí nezbytnosti.

Pohyblivé obrázky vydají za tisíc slov, tak tady je máte.

A takhle to vypadalo, když štěňátka opustila rodnou hroudu a odešla do nových domovů. Jůla se s tim nechtěla smířit, tak jsme jí našli náhradu :-)

bottom of page